Як самостійно зробити замір

Самостійні заміри

Надзвичайно відповідальний момент — вимір приміщення для встановлення шафи купе! Корпусні меблі майже завжди мають прямі кути, не враховуючи вигнуті та косі елементи, продиктовані дизайном виробу.
Найбільш «небезпечне місце» для установки шафи купе — ніші в стіні! За кривих стін, якщо не передбачити щілини між корпусом окремо встановленої шафи і стінами, то у Вас можуть виникнути труднощі з установкою. Були випадки, коли не змогли встановити шафу в нішу з щілиною 2-3 см по контуру! І головною причиною були нерівності стін, а також недосвідченість замірника.

Якщо не врахувати усі нюанси, шафу-купе не можливо буде встановити!
Окрім виміру відстані необхідно переконатися в тому, що кути в ніші прямі на 90%. Якщо немає з собою інструменту для їх виміру, то можна прикласти звичайний аркуш паперу А4, кути якого завжди прямі, і наочно побачити всі погрішності. Навіть при мінімальному розходженні відстаней, якщо стіни в ніші відходять в сторону паралельно один одному, дивлячись зверху, утворюючи паралелограм, то щілини між корпусною шафою і стінами повинні бути збільшені вдвічі.

Що треба врахувати

Чи вирівнена у Вас підлога і чи має вона на всій площині  — де буде знаходиться Ваша майбутня шафа купе по відношенню до стін — кут 90 градусів. Вона може бути рівною — але мати кут нахилу, наприклад, від однієї стіни до іншої всього 0.5 градусів — але на довжині шафи наприклад  два метра — це вже перепад в 1-1.5 см.  Аналогічна сітуація зі стелею та стінами. А якщо ми згадаємо що шафа купе — це виріб з кутами 90 градусів  — то без врахування цих нюансів, результат бути таким, що або шафа не поміститься — або буде мати наприклад щілину між верхом та стелею наприклад в одному місці 1 см — а в іншому куті вже 4 см — що візуально дуже помітно.

Тому ми радимо не робити шафи впритул до стелі, а залишати 10 см для вентиляції, для візуального вирівнення та можливості для прибирання.

Робимо заміри біля підлоги , стелі та на відстані кожних 600 мм на різній глибині вашої майбутньої шафи купе ( 5 см, 30 см, 55 см — від тильної стіни) . Також обов’язково виміряти висоту від підлоги до стелі в різних місцях, і рівень підлоги та стелі. В результаті вибрати мінімальні значення та зменшити їх на 10-20 мм в рахунок похибки вимірювань. Якщо результат Вас не влаштовує  — то краще або зменшити розмір шафи, або вирівнити стіни та стелю.

Акція