Як самостійно зробити замір

 

Самостійні заміри

Дуже відповідальний момент — вимір приміщення для встановлення шафи купе! Корпусні меблі майже завжди мають прямі кути, не рахуючи вигнуті і косі елементи, продиктовані дизайном вироби.
Саме «небезпечне місце» для установки шафи купе — ніші в стіні! При наших кривих стінах, якщо не передбачити зазори між корпусом окремий-стоїть шафи і стінами, то у Вас можуть виникнути складності з установкою. Були випадки, коли не змогли засунути шафу в нішу з зазором 2-3 см по контуру! І виною всьому була кривизна стін, а також недосвідченість замірщика.

Якщо не врахувати будь-якої розмір, шафа купе може не встати!
Крім вимірювання відстаней необхідно переконатися в тому, що кути в ніші прямі — 90% Якщо немає з собою інструменту для їх вимірювання, то можна просто прикласти звичайний аркуш паперу А4, кути якого завжди прямі, і наочно побачити всі погрішності. Навіть при мінімальному розходженні відстаней, якщо стіни в ніші відходять в сторону паралельно один одному, якщо дивитися зверху, утворюючи паралелограм, то зазори між корпусним шафою і стінами повинні бути збільшені вдвічі.

Що треба врахувати

Чи рівна у Вас підлога і чи має ваша підлого на всій площині  — де буде знаходиться Ваша майбутня шафа купе по відношенню до стін — кут 90 градусів. Вона може бути рівною — але мати кут нахилу наприклад від однієї стіни до іншої всього в 0.5 градуса — але на довжині шафи наприклад в два метра — це вже перепад в 1-1.5 см.  Аналогічна сітуація зі стелею та стінами . А якщо ми згадаємо що шафа купе — це виріб з кутами в 90% градусів  — то без врахування цих нюансів  ми будемо мати що або шафа не поміститься — або буде мати наприклад щілину між верхом та стелею наприклад в одному місті 1 см — а в іншому куті вже 4 см — що візуально дуже помітно.

Ми радимо не робити тому шафи впритул до стелі — залишати 10 см для вентиляції, для візуального рівняння та можливості стерти пилюку раз в рік.

Робить заміри біля підлоги , стелі та на відстані кожні 600 мл на різній глубини вашої майбутньої шафи купе ( 5 см, 30 см, 55 см — від тильної стіни) . також обов’язково поміряти висота від підлоги до стелі в різних місцях і рівень підлоги і стелі.  В результаті вибрати мінімальні значення та зменшити їх на 10-20 мл на похибку вимірювань. Якщо результат Вас не влаштовує  — то краще або зменшити розмір шафи або рівняти стіни та стелю.

 

Акція