Як правильно підібрати дизайн шафи купе у Львові.

Шафи-купе є ідеальним рішенням для зберігання речей у квартирах та будинках. Вони допомагають максимально задіяти простір. Для того, щоб врахувати всі Ваші вимоги та особливості житла, необхідно купувати шафу-купе на замовлення.

Внутрішній простір шафи-купе

Що ж являє собою внутрішній простір шафи-купе? Корпус виготовляється з ДСП, включає в себе сталеві елементи, модульні елементи систем зберігання. Ви самі визначаєте розмір відсіків, кількість поличок, ящиків. У великих ящиках зручно зберігати постільну білизну. У маленьких відсіках і решітних комплектуючих дуже зручно зберігати повсякденні речі. Якщо шафа-купе буде призначатися і для зберігання суконь – всередині слід встановити тримач для вішалок, для суконь і верхнього одягу.

Зовнішнє оформлення шафи-купе

Як ж підібрати зовнішнє оформлення шафи-купе у Львові? Безсумнівно, головним елементом зовнішнього вигляду є розсувні двері. Матеріали з яких вони виготовляються можуть бути найрізноманітнішими. Їх різноплановість дозволяє повністю вписати шафу-купе в інтер’єр будь-якої кімнати. Таким чином, не буде порушена загальна концепція і дизайн інтер’єру .

Найбільш поширені є дзеркальні двері. Вони збільшують простір за допомогою дзеркал. Також прикрасити дзеркальні двері можна кількома варіантами — перший і дешевший — це зробити малюнок (художнє матування). Варіантів таких малюнків безліч і ви можете їх подивитися в нашому каталозі — Художне матування.
Також можна зробити такий ж малюнок вже в кольорі . Або прикрасити дзеркальні двері Бевелси — це спеціальні фасетні дзеркальні елементи, які кріпляться до ваших дверей. Ваша шафа купе відразу набуде сучасного стильного дизайну.
Можна комбінувати стилі — частина дверей з ДСП під колір решти меблів або інтер’єру, в середині вставки з дзеркала, з малюнком або кольорового скла.
Не втрачають свій популярності двері з фотодруком — які дуже стильно виглядатимуть і можуть розширювати і доповнювати Ваш інтер’єр. Останні новинки 2017 року — це стильні 3Д-двері.

Найкраще якщо Ви зайдете в наш фірмовий салон Шафи Купе у Львові, що знаходиться за адресою Львів, ТЦ Карпати ( ТЦ Південній) на 1 поверсі або ТЦ Марк ( вул.Кн.Ольги 95 — 2 поверх), де ви на власні очі зможемо переглянути різні варіанти шаф купе та оздоблення дверей і вибрати що ваш особисто краще подобається.

Вартість шафи-купе

Від чого ж залежить кінцева вартість шафи? Як і будь-який інший предмет меблів, шафи-купе відрізняються матеріалами і фурнітурою. Найдорожчими варіантами обробки є небитке скло, дзеркала, натуральні матеріали. Але це зовсім не означає, що недорога шафа-купе, без дорогої обробки прослужить Вам менше часу.

Що більше у шафи елементів декору і фурнітури, то вища її вартість. Якщо Ви хочете візуально розширити простір кімнати – оберіть шафу-купе з дверима оснащеними дзеркалом. Такий варіант ідеально підійде для невеликих кімнат і вузьких темних приміщень. Якщо шафа-купе буде використовуватися в якості бібліотеки – варто вибрати шафу зі скляними дверима. Для зберігання одягу найчастіше використовують закриті двері з ДСП або комбіновані двері з ДСП та кольорового скла з малюнками.

Замовити шафу-купе

Перед тим, як замовити шафу-купе, слід визначити місце, де вона буде встановлена. Зробіть виміри висоти, глибини, ширини за допомогою рулетки. Не варто довіряти рекламним заявам про необмежені розміри шаф-купе – максимальна висота шаф з алюмінієвим профілем становить 5 метрів, а довжина треку – 500- 600 см . Хоч глибина шафи може бути зроблена за Вашим бажанням. Також бажано визначити чи вирівнені у Вас стіни. У 80% стіни можуть мати перепад у 1-2 см , який візуально зовсім не замітний або мати невеликий кут у 1 градус по відношенню до підлоги або стелі. В такому випадку радимо не робити шафу в притул до стелі — а залишити простір у 10 см до стелі — для візуального сприйняття та можливості прибрати пил на стелі шафи. Краще звернутися до спеціалістів, які зроблять контрольні заміри перед замовленням шафи.

Акція