Топ 12 хитрощів недобросовісних виробників меблів

1. Тонка плита , не 18 мм, а 16 мм, що впливає на стійкість виробу.
2. Вашу вже і так тонку плиту обклеюють паперовою кромкою,замість пластикової, абсолютно не стійкою до вологи та подряпин.
3. Вам встановлять дешеву китайську фурнітуру з тонким металом,що виходить з ладу за декілька років, а то й місяців.
4. На сьогодні дуже часто підміняють матеріали:
-Озвучують , що Ваш виріб окомлектований фурнітурою Blum , недоброчесні виробники встановлять її Вам лише у декількох місцях , а у менш видимих місцях замінять більш дешевою.
-Дорогий фарбований МДФ замінять на плівковий МДФ (у кращому випадку) чи навіть на ДСП😊
5. Купляючи дорогий МДФ Rehau , готуйтесь отримати менш якісний аналог українського виробництва!!!
6. Також чекає Вас сюрприз під час вибору фарбованого скла (Лакобелю) обравши білий на прозорому склі, Вам можуть замінити його на вдвічі дешевший варіант на звичайному склі, який буде мати зеленуватий відтінок😊
7. Винахідливі львівські «гаражники» можуть підсунути Вам замість дорогого акрилу, який буває не тонший ніж 1 мм , плівковий фасад товщиною 0,4 або 0,6 мм!!!
8. Задню стінку виробу можуть зробити не цільною , тобто скласти із кусочків.
9. Чи знаєте Ви , що на вартість шафи-купе впливає колір та форма ручки. Відповідно під час попереднього розрахунку вартості Вам озвучать самий дешевий варіант.
10. Також ухитряються продати дешеву китайську розсувну систему товщиною 0,6 мм, яка за декілька років може стертися, під виглядом якісних брендів із товщиною від 1 мм.
11. Терміни виконання затягують і до пів року, особливо на кухнях.
12. Відсутність письмового договору позбавляє Вас усіх юридичних гарантій від не якісного виробника і підтвердження факту оплати.
Якщо Вам запропонують меблі за нижчою ціною ніж у нас пропонуємо ретельно проаналізувати їх за усіма вище наведеними пунктами і якщо вони їх не стосуються — Ви зірвали Джек-Пот😁

Акція