Як замовити

ДИЗАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ

Ми пропонуємо почати проектування Вашої нової шафи-купе з безкоштовної консультації в нашому салоні. Вас це ні до чого не зобов’язує, при цьому ви отримаєте детальний розрахунок і ескіз Вашого проекту шафи-купе. Проконсультуйтеся з одним з наших досвідчених консультантів з проектування.

На першій зустрічі ми обговоримо конструкцію, уважно вислухаємо Ваші побажання, щоб точно зрозуміти Ваші потреби і ідеї. Дизайн консультація зазвичай займає близько півгодини.

Після консультації у зручний для Вас час до вас додому приїде наш консультант для проведення точних вимірів місця майбутньої шафи щоб він ідеально вписався в Ваш інтер’єр.

УКЛАДАННЯ ДОГОВОРУ

Після того як ми з вами знайшли найефективніший варіант планування та зовнішний вигляд — нам залишиться уточнити кілька деталей і зробити розрахунок. Ми вам порадимо найвигідніший варіант з урахуванням всіх знижок від постачальників. Укладаємо договір. Далі ви вносите передоплату за замовленням і ми приступаємо до виробництва.

ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Перед тим як віддати замовлення у виробництво наші технологи остаточно перевіряють його щоб воно відповідало технічним і ергономічним стандартам. З точністю до міліметра ми виготовляємо Ваше замовлення. Під час виробництва ми використовуємо тільки якісні сертифіковані комплектуючі. Обробка матеріалів відбувається на європейському обладнанні кваліфікованими фахівцями, саме тому виготовлена продукція буде відповідати найвищим стандартам якості.

Доставка і монтаж шафи купе

Доставку і монтаж здійснює власна служба сервісу. Ми не допускаємо третіх осіб до виконання Вашого замовлення. Саме тому Ваші нові меблі буде встановлено нашими монтажниками, які будуть розглядати Ваш будинок як свій власний і залишать його чистим. Вам потрібно буде трохи нам допомогти на даному етапі! Простежте, будь ласка, щоб в день доставки приміщення було готове до монтажу нових меблів. Нам швидше за все знадобиться трохи простору для маневрів!

Після встановлення Ваших меблів, ми не перестанемо піклуватися про них. Якщо Вам раптом щось буде потрібно Ви завжди зможете звернутися до нас за допомогою. У майбутньому, якщо Вам або Вашій родині будуть потрібні зміни в плануванні або доопрацювання меблів ми будемо поруч, щоб допомогти Вам у відновленні. Звернувшись до нас Ви зможете урізноманітнити свої меблі відповідно до Вашого життя на довгі роки.