Політика конфіденційності

Компанія «Світ шаф» приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Наші відвідувачі можуть переглядати сторінки сайту, не повідомляючи своїх персональних даних.

Тільки коли ви робите замовлення на покупку товару, ми просимо надати ваш номер телефону і Ваше ім’я. Це необхідно для того, щоб ми могли зв’язатися з вами для узгодження деталей замовлення.

Ми захищаємо конфіденційність ваших персональних даних і не передаємо їх третім особам.

1. Загальні положення

1.1. Наша політика конфіденційності визначає порядок отримання, зберігання, обробки та використання персональних даних користувача. Цю інформацію Користувач надає при оформленні заявки на сайті на прорахунок меблів або замовлення дизайну меблів.

1.2. Конфіденційність наданої інформації — обов’язкова умова для отримання компанією доступу до персональних даних користувача.

1.3. Користуючись послугами компанії «Світ Шаф», Користувач погоджується з цією політикою збереження конфіденційності. Він дає право адміністрації компанії отримувати, зберігати, обробляти і використовувати його персональні дані на умовах цієї Політики конфіденційності, а також відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

1.4. Адміністрація компанії не перевіряє достовірність інформації, наданої Користувачем.

2. Персональні дані

2.1. Компанія «Світ Шаф» збирає, зберігає, обробляє і використовує тільки ті персональні дані користувачів, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених товарів. Це — ім’я та контактний телефон. Інша інформація може бути надана користувачем на його розсуд.

2.2. Ми не передаємо персональні дані користувача третім особам, крім випадків, прописаних у Законі України «Про захист персональних даних».

2.3. Політика конфіденційності

Компанія «Світ Шаф» приділяє велику увагу захисту персональних даних своїх користувачів. Наші відвідувачі можуть переглядати сторінки сайту, не повідомляючи своїх персональних даних.

Тільки коли ви робите заявку на отримання додаткової інформації, ми просимо надати ваш номер телефону та ім’я. Це необхідно для того, щоб ми могли зв’язатися з вами для узгодження деталей.

Ми захищаємо конфіденційність ваших персональних даних і не передаємо їх третім особам.

Ви можете видалити ваші дані — написавши нам на е-meil : shafa-lviv@ukr.net 

Акція