МОДНІ КУХНІ на ЗАМОВЛЕННЯ

Вам потрібна якісна модна кухня під замовлення у Львові  — тоді Вам до нас! Якщо людину зустрічають по одягу, то кухню — по фасадам. Формою і кольором лицьових стінок кухонних меблів (фасадів), визначається стиль приміщення, його дизайн. Якщо функціональність кухонного гарнітуру залежить від комплектації, обсягу ящиків і зручності розташування, то зовнішній вигляд меблів визначається оформленням фасадів.

Наша фірма пропонує Вам зробити вибір з величезної кількості різноманітних фасадів для кухонь, виготовлених з: МДФ, ДСП, скла; пластику; акрилу; алюмінію та ін. Фасади ми фарбуємо в будь-який колір, наносимо малюнки, обклеюємо вінілом, плівкою ПВХ, покриваємо акрилом або виготовляємо алюмінієві рамочні фасади зі вставками з кольорового скла.  Все це впливає на вартість кухні, також на ціну суттєво впливає фурнітура — залежить чи це дорогий австрійський БЛЮМ або ж можна поставити альтернативну — польську GTV. По бажанню клієнта пропонуємо поєднувати фурнітури БЛЮМ з GTV в одній кухні. У ящиках та шухлядах, що найчастіше використовуються встановлюється БЛЮМ, на інших GTV.
Ми виготовляємо кухні у Львові під замовлення. Ми пропонуємо Вам зробити БЕЗКОШТОВНИЙ дизайн Вашої кухні, а також підрахувати вартість. Зателефонуйте нам або відвідайте наші виставки кухонь в салонах у Львові

( ТЦ Південний — в ТЦ КАРПАТИ ( меблі) на 2 поверсі — маг.№ 14 та 1 поверсі —  маг№2 де представлено більш ніж 6 взірців різних кухонь)  та порівняйте різні варіанти наповнення і фасадів наживо. Наші дизайнери саме для Вас підберуть найкращий дизайн кухні, який буде відповідати Вашим побажанням та буде стильним і сучасним.

« 1 из 2 »

ЦІНИ ( за 1 метр погонний):

з фасадами з ДСП — від 10000 грн*,

з фасадами з акрілу — від 14000 грн*

з фасадами з МДФ ( плівкові, глянцеві) — від 11000 грн*,

з фасадами з МДФ ( фарбовані, рамкові, скляні) — від 12000 грн*,

з фасадами з (3-Д панелі,  фрезеровані, алюмінієві рамочні, скляні, шпоновані) — від 14000 грн*

  • за 1 погонний метр ( ціни приблизні з урахуванням установки польської фурнітури, постформінгу та монтажу. На вартість впливає кількість і модель фурнітури, марка фрунітури, дизайн і форма кухні і фасадів, а також вибір стільниці на кухню. За розрахунком точної ціни необхідно звертатись до дизайнерів в наші магазини.)

Акція