Кухні з акрилу Львів

Сучасні кухні на замовлення у Львові з акриловими фасадами  — це дуже стильне і модне рішення. Наші дизайнери розроблять унікальний дизайн кухні з акриловими фасадами у Львові з урахуванням усіх ваших побажань та технічних характеристик приміщення!  Безперечні плюси акрилових фасадів: 1. Надзвичайна стійкість покриття. На сьогодні дані фасади вважаються найбільш якісними! 2. Окрім насиченого кольору, який освіжає дизайн, глянецеві акрилові фасади мають ще одну перевагу — вони відбивають світло і візуально збільшують приміщення. 3. Гладка поверхня спрощує прибирання. А так як акрил є діелектриком, то фасад не притягує пил. 4. Акрил є абсолютно стійким до дії вологи та пари. Його шар, по суті, — це акрилове скло, а його вологостійкість — це один з найбільших плюсів.

На відміну від плівкового матеріалу, плитний акрил відрізняється високою механічною міцністю. Будь-яка така кухня — чи біла, чи кольорова, або чорно-біла, — не боїться гострих предметів.

Кухні з акриловими фасадами розраховані на тривалий термін використання — це кілька десятків років!
Акрилові фасади можуть бути як глянцеві, так і матові.
Крім того зараз є новинки — гнучкі акрилові покриття різної структури, навіть під шкіру або бетон.  Найкращим рішенням для Вас це  скористатися послугами наших професійних дизайнерів меблів та подивитись кухні з акриловими фасадами в наших салонах. Найбільший вибір кухонь у Львові з акрилу під замовлення — представлено у нашому салоні на ТРК Південний — ТЦ Карпати, 2 поверх, маг. 14 — салон СВІТ ШАФ та на 1 поверсі ТЦ Карпати (вхід з вулиці зі стороно дит.садочка)

« 1 из 2 »

ЦІНИ ( за 1 метр погонний):

з фасадами ( з акриловими покриттям, матові, глянцеві) — від 15000 грн*

*( ціни приблизні з урахуванням установки польської фурнітури, постформінгу і монтажу. На вартість впливає кількість та марка виробника фурнітури, дизайн і форма кухні й фасадів, а також вибір стільниці на кухню. За розрахунком точної ціни необхідно звертатись до дизайнерів в наші магазини.)

Акція