Кухні з акрилу Львів

Сучасні кухні на замовлення з акриловими фасадами у львові — це дуже стильне і модне рішення. Наші дизайнери розроблять унікальний дизайн кухні з акриловими фасадами з урахуванням усіх ваших побажань та технічних характеристик приміщення!  Безперечні плюси акрилових фасадів: 1. Надзвичайна стійкість покриття. На сьогодні дані фасади рахуються найякіснішими! 2. Крім насиченого чудового кольору, який оживляє дизайн, глянецеві акрилові фасади мають ще одну перевагу — вони відбивають світло і візуально збільшують приміщення. 3. Гладка поверхня забезпечує простоту прибирання. А так як акрил є діелектриком, то фасад не притягує пил. 4. Акрил абсолютно стійкий до дії вологи та пари. Його шар, по суті, — це акрилове скло, а його вологостійкість — це один з найбільших плюсів.

На відміну від плівкового матеріалу, плитний акрил відрізняється високою механічною міцністю. Будь-яка така кухня — хоч біла, хоч кольорова, хоч чорно-біла, — не боїться гострих предметів.

Кухоні з акриловими фасадами розраховані на тривалий термін використання — це кілька десятків років!
Акрилові фасади можуть бути як і глянцеві так і матові.
Крім того зараз є новинки — гнучкі акрилові покриття різної структури, навіть та під шкіру або бетон. Найкраще всього Вам скористатися послугами наших професійних дизайнерів меблів та подивитись кухні з акриловими фасадами в наших салонах. Найбільший вибір — кухонь з акрилу у Львові під замовлення — представлено у нашему салоні на ТРК Південний — ТЦ Карпати, 2 поверх, маг.14 — салон СВІТ ШАФ.

ЦІНИ ( за 1 метр погонний):

з фасадами з ( з акриловими покриттям, матові, глянцеві) — від 12000 грн*

*( ціни приблизні з урахуванням установки польської фурнітури, постформінг і монтажем. На вартість впливає кількість і фірма виробник фурнітури, дизайн і форма кухні і фасадів, а також вибір стільниці на кухню. За розрахунком точної ціни необхідно звертатись до дизайнерів в наші магазини.)

Акція