Двері з комбінуванням матеріалів

Якщо ви хочете, щоб шафа разом з функцією підтримання порядку, ще також втілювала в життя ваші ідеї та мрії дизайнерського оформлення, то комбінований варіант шафи-купе — це саме те, що вам потрібно! Зверніть увагу, що у Львові тільки мережа салонів Світ Шаф робить справді дизайнерські варіанти дверей до шафи купе.

Дайте свободу своїй фантазії! Ви можете отримати в різних частинах дверей шафи-купе різні зображення, нанесені на поверхню скла, скомбінувати різноманітні вставки та деталі. Тільки ми робимо шафи-купе з діагональними з’єднаннями з довільних матеріалів на дверцях, під різноманітними кутами! Завдяки сучасним технологіям, якими ми користуємося у Львові для виробництва шаф-купе, можливе надання неповторного вигляду меблів. З нашою компанією ви зможете не просто зробити шафу-купе відповідною до дизайну вашого приміщення, а навіть зробити її головним елементом дизайну, основною частиною інтер’єру!

В наш час є дуже популярними комбіновані шафи-купе у Львові. Ми можемо запропонувати вам різні види матеріалів для прикраси дверей, наприклад: дзеркало, скло фарбоване, матове, з піскоструминними малюнками, Лакобель, ДСП, акріл й інші.

Можна без проблем використовувати будь-які інші варіанти, наприклад:

— двері до шафи можна розділити по вертикалі;

— розділити горизонтально;

— по діагоналі;

— поділити по ламаній прямій.

— з криволінійною комбінацією, тощо.

Наші дизайнери завжди готові вислухати ваші побажання і допомогти вам зробити вибір, про який ви не пошкодуєте. Ми зробимо для Вас під замовлення будь які меблі у Львові

« 1 из 2 »

Акція