МОДНІ КУХНІ на ЗАМОВЛЕННЯ

Вам потрібна якісна модна кухня під замовлення у Львові  — це до нас! Якщо людину зустрічають по одягу, то кухню — по фасадах. Формою і кольором лицьових стінок кухонних меблів (фасадів), визначається стиль приміщення, його дизайн. Якщо функціональність кухонного гарнітура залежить від комплектації, обсягу ящиків і зручності розташування, то зовнішній вигляд меблів визначається оформленням фасадів. Створюється дизайн комбінацією матеріалів шафи.

Наша фірма пропонує Вам зробити вибір з величезної кількості різноманітних фасадів для кухонь, виготовлених з: ДСП, МДФ, скла; пластика; акрилу; алюмінію і ін. Фасади фарбують в будь-який колір, наносять малюнки, обклеюють вінілом, плівкою ПВХ, покривають акрилом або виготовляють алюмінієві рамочні зі вставками з кольорового скла).  Все це впливає на вартість кухні, також на вартість суттєво впливає фурнітура — залежно чи це дорогий  БЛЮМ або ж можно поставити альтернативну — польський GTV.
Ми виготовляємо кухні у Львові під замовлення. Ми пропонуємо Вам зробити БЕЗКОШТОВНИЙ дизайн Вашої кухні, а також порахувати вартість. Зателефонуйте нам або відвідайте наші виставки кухонь в наших салонах у Львові

( ТЦ Південний — в тц КАРПАТИ ( меблі) на 2 поверсі — маг.№ 14 та 1 поверсі —  маг№2 де представлено більш ніж 6 взірців різних кухонь)  та порівняйте різні варіанти наповнення і фасадів наочно.. Наші дизайнери саме для Вас підберуть дизайн кухні, який буде відповідати Вашим побажанням та буде стильним і сучасним.

ЦІНИ ( за 1 метр погонний):

з фасадами з ДСП — від 7500 грн*, з фасадами з МДФ ( плівкові, глянцеві) — від 8500 грн*,

з фасадами з МДФ ( фарбовані, рамкові, скляні) — від 10000 грн*,

з фасадами з (3-Д панелі,  фрезеровані, алюмінієві рамочні, скляні, з акриловими покриттям) — від 11500 грн*

*( ціни приблизні з урахуванням установки польської фурнітури, постформінг і монтажем. На вартість впливає кількість і фірма виробник фурнітури, дизайн і форма кухні і фасадів, а також вибір стільниці на кухню. За розрахунком точної ціни необхідно звертатись до дизайнерів в наші магазини.)

Акція