Кухні з акрилу Львів

Сучасні кухні на замовлення з акрилу у львові — це дуже стильне рішення. Головним досягненням такого рішення є, звичайно, дизайн. В сучасних стилях рівномірно забарвлені, блискучі поверхні є гідністю, до того ж в пошані — яскраві кольори будь-якого відтінку — білого, баклажанового, перлинно-лілового, молочного та інших. Безперечні плюси акрилових фасадів. Крім насиченого чудового кольору, який оживляє дизайн, глянець має ще одну перевагу: відбиває світло і візуально збільшує кімнату. Ця властивість розширює використовувану кольорову палітру: якщо для маленької кухні не рекомендується використовувати темні насичені кольори — баклажан, чорно-білий, синій, то той же баклажан або чорно-біла з глянцевим блиском буде виглядати не похмуро, а таємничо. Кухонний гарнітур аж ніяк не виключає застосування білого як молоко кольору або кольору м’яти. Але для таких випадків кращий перламутровий блиск, що підтверджують багато відгуки в Інтернеті. Гладка поверхня забезпечує простоту прибирання. А так як пластик є діелектриком, то фасад не притягує пил. Акрил абсолютно стійкий до дії вологи і пари. Його шар, по суті, — це акрилове скло, а його вологостійкість — один з найбільших плюсів. На відміну від плівкового матеріалу, плитний акрил відрізняється високою механічною міцністю. Будь-яка така кухня — хоч біла, хоч молоко, хоч чорно-біла, — не боїться гострих предметів. Довговічність — кухонні панелі з шаром акрилу розраховані на тривале використання — кілька десятків років.
Акрилові фасади можуть бути як і глянцеві так і матові.
Крім того зараз є новинки — гнучкі акрилові покриття різної структури та під кожу або бетон. Найкраще всього Вам скористатися послугами наших професійних дизайнерів меблів та подивитись кухні з акрилу в наших салонах. Найбільший вибір — кухні з акрилу у Львові під замовлення — представлено у нашему салоні на ТРК Південний — ТЦ Карпати, 2 поверх, маг.14 — салон СВІТ ШАФ.

ЦІНИ ( за 1 метр погонний):

з фасадами з ( з акриловими покриттям, матові, глянцеві) — від 12000 грн*

*( ціни приблизні з урахуванням установки польської фурнітури, постформінг і монтажем. На вартість впливає кількість і фірма виробник фурнітури, дизайн і форма кухні і фасадів, а також вибір стільниці на кухню. За розрахунком точної ціни необхідно звертатись до дизайнерів в наші магазини.)

Акція