Комбіновані двері до шафи купе у Львові

Якщо ви хочете, щоб шафа разом з підтриманням порядку також втілював в життя ваші ідеї і мрії дизайнерського оформлення, то комбінований варіант шафи-купе — це якраз те, що вам потрібно, при чому Львові тільки мережа салонів Світ Шаф робить дійсно дизайнерські варіанти дверей до шафи купе.

Давши розгулятися своїй фантазії, ви зможете монтувати в різних частинах дверей шафи-купе різні зображення, нанесені на поверхню скла, скомбінувати інші, що сподобалися вам вставки і деталі. Завдяки сучасним технологіям, якими ми користуємося у Львові для виробництва шаф купе, можливо надання неповторного вигляду меблів, з нашою компанією ви зможете не просто зробити шафу-купе з відповідним до дизайну вашого приміщення, а скоріше зробити його головним елементом дизайну, головною частиною інтер’єру.

Зараз дуже популярні комбіновані шафи купе у Львові, які мають комбіноване наповнення дверей. Ми можемо запропонувати вам різні види матеріалів для прикраси дверей, наприклад: дзеркало, скло фарбоване, матове, з піскоструминними малюнками, ротанг і еко шкіра, бамбук і Лакобель, ДСП, глянцеве ДСП  і інші.

Можна успішно використовувати будь-які інші варіанти, наприклад:

— двері шафи можна розділити по вертикалі;

— розділити горизонтально;

— по діагоналі;

— поділити по ламаній прямій.

— з криволінійної комбінацією, тощо.

Наші дизайнери завжди готові вислухати ваші побажання і допомогти вам зробити вибір, про який ви не пошкодуєте. Ми зробимо для Вас під замовлення шафу купе у Львові з комбінованими дверими.  Вам допоможе вибрати двері візні варіанти схематичного поділу дверей та де-які приклади реалізації.

« 1 из 2 »

Акція